ULUSLARARASI GÜVENLİK VE DESTEK SİSTEMLERİ

Konsepte Dayalı Toplam
Güvenlik Sistemleri
Proje

Konsepte Dayalı Toplam Güvenlik Sistemleri ve Çözümleri

Yakın geçmişte dünyada ve ülkemizde yaşanan olaylar, sıradan, basit, anlık ve geçici çözümler yerine; saldırı, sabotaj, soygun, yangın, doğal afet vb. tehditlere karşı günün gerektirdiği teknolojileri kullanan ve farklı güvenlik uygulamalarının entegrasyonu sonucu oluşturulan bir "konsept"e dayanan güvenlik sistemlerinin gerekliliğini ortaya çıkarmıştır.

ISS, değişen tehdit ve risklerle, gelişen teknolojilere göre kendini yenileyen "Temel Güvenlik Konsepti" ve ana hatlarını bu konseptin belirlediği aşağıda yer alan alt konseptleri ışığında, bilimsel ve sistematik araştırma yöntemleriyle, risk ve tehdit analizi yapabilen, müşterinin ihtiyacına en uygun ve maliyet etkinliği en yüksek çözümler sunan, bir güvenlik sistemleri tasarımcısı ve uygulayıcısıdır.

-
-
-
-

-
-
-
Finans kuruluşları ve banka güvenlik çözümleri,
Konut ve mekan güvenlik çözümleri,
Tesis, şirket ve işletme güvenlik çözümleri,
Stratejik tesis ve kurum güvenlik çözümleri (baraj, santral, endüstriyel tesis, deniz ve hava limanları, gümrük kapıları, hastane, vb.)
Çok Önemli Kişi güvenlik çözümleri (VIP Koruma),
Okullar ve öğretim kurumları güvenlik çözümleri,
Stadyum ve spor salonları güvenlik çözümleri

 
Özel Güvenlik hizmetlerine dair kanunun uygulanmasına ilişkin yönetmelik yayınlanarak yürürlüğe girdi. Yeni yönetmeliğe ulaşmak için tıklayınızKiralık metal kapı ve el dedektörü temini ile hizmetinizdeyiz. Metal kapı ve el dedektörü kiralama hizmeti için: iletişimÖzel güvenlik
hizmetlerini düzenleyen 5188 sayılı kanun resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi. Yeni kanuna ulaşmak için tıklayın


Özel Avrupa Koleji
Güvenlik Personeli, ISS tarafından verilen “Mesleki Formasyon” eğitimini başarıyla tamamladı.

Coğrafi Bilgi Sistemleri ve harita oluşturma yazılımlarında kullanılmaya hazır sayısal uydu görüntüleri temini ve her türlü sivil havacılık araçlarıyla yurt içinde ve yurt dışında yolcu ve yük taşımacılığı faaliyetlerinde de çözüm ortaklarımızla hizmetinizdeyiz. 
© ISS Systems. Her Hakkı Saklıdır.