ULUSLARARASI GÜVENLİK VE DESTEK SİSTEMLERİ

Elektronik Güvenlik Sistemleri
Personelli Güvenlik Hizmetleri

Elektronik Güvenlik Sistemleri

Kapalı Devre TV Sistemleri (CCTV):
Proje içerisinde ve çevresinde yer alan ve kontrolunda yarar görülen noktaların tek noktadan izlenmesine ve görüntülerin kayıt altına alınmasına olanak sağlayan görüntüleme sistemleridir.

Dijital Görüntü Aktarımı;
Kapalı devre TV sistemleri sayesinde elde edilen görüntüleri kaydeden ve uzaktan erişim yoluyla canlı izleme olanağı sağlayan, kaydedilen görüntülerin mahkemelerce delil olarak kabul edildiği sistemlerdir.

Biometrik ve Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri:
Çalışanların, ziyaretçilerin ve araçların giriş-çıkışlarının kontrolü, kayıt altına alınması ve raporlandırılması, erişimlerin yetkilendirilmesi vb. amaçlarla kullanılan, manyetik kartlar veya parmak izi, yüz tarama, iris okuma aracılığıyla çalışan, sistemlerdir.

Bariyerler, Turnikeler, Otomatik Kapılar;
Şahısların ve araçların kontrollü giriş-çıkışı amacıyla kullanılan, geçiş kontrol sistemleriyle entegre çalışan, kayar kapılar ve fiziksel engellerden oluşan sistemlerdir.

X-RAY, Kapı Ve El Dedektörleri;
Projeye konu tesise giriş yapan her türlü canlı-cansız varlığın, patlayıcı madde, silah veya istenmeyen diğer maddelere karşı hızlı ve etkili bir şekilde taranmasını sağlayan sistemlerdir.

İhbar Ve Alarm Sistemleri;
Hırsızlık, sabotaj, vb. amaçlı izinsiz girişlerin bilgisini ilgili güvenlik personeline ve/veya yetkili kişilere bildiren sistemlerdir.

Yangın Alarm Ve Söndürme Sistemleri;
Isı ve duman algılama dedektörleri vasıtasıyla yangın tehlikesini bildiren ve her türlü otomatik yangın söndürme sistemleriyle entegre çalışan sistemlerdir.

Elektronik Çevre Güvenlik Sistemleri;
Stratejik kurum ve kuruluşların çevresine yerleştirilen tel örgü üzeri kablo algılama, infrared bariyer, toprak altı veya manyetik alan algılama, hareket veya titreşim algılama vb. koruma sistemleridir.

Araç Takip Sistemleri;
Belirlenen güzergah kontrolü ve araçların bulundukları yerin tespitine imkan veren GSM veya GPRS tabanlı sistemlerdir.
Özel Güvenlik hizmetlerine dair kanunun uygulanmasına ilişkin yönetmelik yayınlanarak yürürlüğe girdi. Yeni yönetmeliğe ulaşmak için tıklayınızKiralık metal kapı ve el dedektörü temini ile hizmetinizdeyiz. Metal kapı ve el dedektörü kiralama hizmeti için: iletişimÖzel güvenlik
hizmetlerini düzenleyen 5188 sayılı kanun resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi. Yeni kanuna ulaşmak için tıklayın


Özel Avrupa Koleji
Güvenlik Personeli, ISS tarafından verilen “Mesleki Formasyon” eğitimini başarıyla tamamladı.

Coğrafi Bilgi Sistemleri ve harita oluşturma yazılımlarında kullanılmaya hazır sayısal uydu görüntüleri temini ve her türlü sivil havacılık araçlarıyla yurt içinde ve yurt dışında yolcu ve yük taşımacılığı faaliyetlerinde de çözüm ortaklarımızla hizmetinizdeyiz. 
© ISS Systems. Her Hakkı Saklıdır.