ULUSLARARASI GÜVENLİK VE DESTEK SİSTEMLERİ

Elektronik Güvenlik Sistemleri
Personelli Güvenlik Hizmetleri

Personelli Güvenlik Hizmetleri

Hizmet verilen projelere ait çalışma mekanı veya yaşam alanlarının, olası saldırı ve sabotaj girişimlerine karşı korunması ve caydırılması, acil durumlarda erken müdahale işlevlerini gerçekleştirmek üzere, giriş-çıkış kontrolü, tesis içi ve dışı devriye hizmetleri ile güvenlik sistemlerinin işletiminden sorumlu güvenlik personeli, şirket kriterleri ve değerleri doğrultusunda verilen kapsamlı bir eğitim sonrası projelerde görevlendirilirler.

Bunun yanı sıra, risk altındaki meslek gruplarına, sanatçı, sporcu ve iş adamlarına, özel yeteneklere sahip personel tarafından her türlü gelişmiş teknolojik ekipman destekli profesyonel yakın koruma (VIP Koruma) ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır.

Ayrıca, her türlü toplantı, konferans, miting, konser, fuar, özel davet veya açılış, vb. kısa süreli organizasyonlar için de personelli güvenlik hizmeti verilmektedir.

Projelerde yürütülen güvenlik hizmetlerine mobil devriye ve personel denetleme desteği de sağlanmakta olup, şirketimizce görevlendirilen güvenlik personeli herhangi bir programa bağlı olmaksızın 7 gün 24 saat esasına göre denetime tabi tutulmaktadır.

Özel Güvenlik hizmetlerine dair kanunun uygulanmasına ilişkin yönetmelik yayınlanarak yürürlüğe girdi. Yeni yönetmeliğe ulaşmak için tıklayınızKiralık metal kapı ve el dedektörü temini ile hizmetinizdeyiz. Metal kapı ve el dedektörü kiralama hizmeti için: iletişimÖzel güvenlik
hizmetlerini düzenleyen 5188 sayılı kanun resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi. Yeni kanuna ulaşmak için tıklayın


Özel Avrupa Koleji
Güvenlik Personeli, ISS tarafından verilen “Mesleki Formasyon” eğitimini başarıyla tamamladı.

Coğrafi Bilgi Sistemleri ve harita oluşturma yazılımlarında kullanılmaya hazır sayısal uydu görüntüleri temini ve her türlü sivil havacılık araçlarıyla yurt içinde ve yurt dışında yolcu ve yük taşımacılığı faaliyetlerinde de çözüm ortaklarımızla hizmetinizdeyiz. 
© ISS Systems. Her Hakkı Saklıdır.